شرکت حافظ پلاستیک

شرکت حافظ پلاستیک

شرکت حافظ پلاستیک از سال 1366 توسط مدیران خود فعالیت خود را در زمینه تولیدات پلیمری و لوله و اتصالات آغاز نمود.

در سال 1374 مجوز فعالیت در زمینه تولید لوله های پلی اتیلن را از وزارت صنایع دریافت نمود. در سال 1380 موفق به اخذ نشان استاندارد ملی و در راستای حفظ و ارتقاء کیفیت و کمیت تولیدات خود در سال 1385 استاندارد بین المللی 2008 : ISO 9001 را از شرکت SGSسوئیس دریافت نمود.

همچنین این شرکت با دارا بودن پرسنل مجرب و 11 خط تولید سنگین و سبک لوله امکان تولیدات متنوع از سایر 12 الی 500 میلیمتر در اتمسفرهای مختلف را دارا است

و همچنین جهت نشانه گذاری نوع مصرف علاوه بر مارک متری از نوار آبی برای مصارف آبیار و آبرسانی استفاده می نماید.

مصارف لوله های پلی اتیلن در آبیاری، آبیاری تحت فشار ، انتقال آب ، فاضلاب ساختمانی و شهری و روکش کابل و موارد سفارشی دیگر می باشد.

این شرکت با دارا بودن آزمایشگاه مجهز ، کلیه موارد کیفی در موارد اولیه، محصول حین تولید و محصول نهایی را مطابق بندهای استاندارد ملی و بین المللی مورد آزمون و تست بلند و کوتاه مدت قرار داده و سپس با الصاق برچسب QcOKبه خریدار عرضه می دارد.

بیمه ایران و گارانتی 10 ساله

کلیه محصولات این شرکت طبق قرارداد با بیمه ایران دارای گارانتی 10 ساله از تاریخ فروش می باشند.

ازمایشگاه کنترل کیفیت شرکت حافظ پلاستیک

آزمایشگاه کنترل کیفیت این شرکت با بهبود مستمر در تجهیزات و با افزایش تجربه و دانش فنی کارشناسان خود در سال 1393 موفق به اخذ استاندارد ISO/IEC 17025 از مرکز تایید صلاحیت ایران،NACI شد و هم اکنون آزمایشگاه مرجع لوله های پلی اتیلن می باشد.

تیم مهندسی حافظ پلاستیک علاوه بر تولید و فروش انواع لوله های با کیفیت با بهترین قیمت،آماده انجام انواع خدمات در زمینه لوله های پلی اتیلن از طراحی و پیشنهاد و مشاوره در طراحی و انتخاب لوله در سیستم های لوله گذاری ، تا ارائه خدمات جوش و نصب لوله و اجرا و تهیه PQR و WPS جوش لوله های پلی اتیلن و اراده خدمات آزمون و تست کامل لوله می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا Call Now Buttonتماس با ما